Прослава школске славе је протекла свечано и у духу нашег великог духовног оца. Представу су припремиле вероучитељице Слађана Абаџић и Марија Мучибабић,

сцену је осликао наставник ликовне културе, Златко Тешан, а музичку пратњу је припремила наставница Горјана Стојић. Уручене су и награде ученицима који су учествовали на ликовном и литерарном конкурсу, који је био расписан поводом школске славе. Дочек и пријем гостију је организовао Актив 3. разреда, а позивнице  за овај дан су направили ученици 4. разреда са својим учитељицама.

Овогодишњи светосавски кумови су били Николић Раде и Рајка, родитељи Немање Николић, ученика 7-4.

ПРОСЛАВА ШКОЛСКЕ СЛАВЕ У НЕШТИНУ

У Нештину, где су истурена одељења наше школе, овогодишњи светосавски кумови су били Уснија и Драган Антић, чије је дете Иван, ученик 3-6. Гости су били и представници Гарде војске, који су били прошлогодишњи светосавски кумови.

DualnoUpis

Cuvamte