РАЗРЕДНА НАСТАВА

1.Гордана Басарић

2. Драгана Милановић

3. Милица Петрић

4. Горана Радојевић

5. Драгана Ђурица

6. Драгана Карановић

7. Дара Дракулић

8. Биљана Шијаков

9.Татјана Панић

10. Биљана Бороцки

11. Дивна Танкосић

12. Марјана Глувић

13. Мирјана Алиђукић

14. Светлана Лачански

15. Татјана Косовац

16. Стојанка Баљ

17. Душица Ћопић

 

ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК

1. Светлана Стојић

2. Радмила Јашић

 

ИЗДВОЈЕНА ОДЕЉЕЊА

НЕШТИН

1. Тања Маринковић

2. Снежана Војводић

ВИЗИЋ

1. Оливера Важић

 

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

1. Љиљана Милошев

2. Слободанка Јовичић

3. Николина Ерцег

4. Тања Дробац

5. Мариола Давидовић

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

1. Дубравка Ковачевић, наставница енглеског језика

2. Слађана Мандић, наставница енглеског језика

3. Јасна Капелан, наставница енглеског језика

4. Александра Боснић, наставница енглеског језика

5. Биљана Златар, наставница енглеског језика

6. Зорана Топић, наставница енглеског језика

7. Тања Осмајлић, наставница енглеског језика

8. Јелена Тица, наставница немачког језика

9. Дуња Немет Лазић, наставница немачког језика

10. Мања Вуков, наставница немачког језика

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ МУЗИЧКЕ КУЛТУРЕ

1. Горјана Стојић

2. Ђурђина Ристић

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ЛИКОВНЕ КУЛТУРЕ

1. Златко Тешан

2. Сања Велимир

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ  ИСТОРИЈЕ

1. Кајка Павловић

2. Душан Адамов

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ГЕОГРАФИЈЕ

1. Светлана Векић

2. Јована Марјанац

3. Маријана Јовичић

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ МАТЕМАТИКЕ

1. Владан Којић

2. Радмила Краљ

3. Сека Вујасиновић

4. Сава Шијаков

5. Снежана Рамић

 

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ  БИOЛОГИЈЕ

1. Јована Крстин

2. Јована Рађеновић

3. Марија Медаревић

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ФИЗИКЕ И ХЕМИЈЕ 

1. Боја Кнежевић, наставница физике

2. Сузана Бероња, наставница физике

3. Јелена Грубанов Жутковић, наставница хемије

4. Радмила Карановић, наставница хемије

5. Тања Бубања, наставница хемије

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

1. Мирјана Којић

2. Верица Петровић

3. Зоран Шиник

 

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА

1. Аранђел Новаковић

2. Здравко Шкаво

3. Милан Бељански

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА

1. Тијана Аугустинов

2. Наталија Прерадов

3. Мирјана Којић

 

 ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТИ

1. Слађана Абаџић, наставница верске наставе

2. Марија Лаћарак Мучибабић, наставница верске наставе

3. Сања Старчевић, наставница католичке вјеронауке

4. Ана Валент, наставница евангелистичко- лутеранског вјеронаука словачке евангелистичке цркве

5. Марија Шулц, наставница словачког језика

6. Марта Карчу Копривица, наставница мађарског језика

 

 

 PPS3

Plakat2

Po

 DualnoUpis

Cuvamte

 Baner4

Sl

Учимо заједно

Овде можете преузети задатке за вежбање из математике, хемије и других предмета
Ucimozajedno
Erazmus
Ecasopis
 eucenjem
 Sajtn

 bezbednost

Moja_skola.jpg

danpodan

 

Овде можете погледати распоред звоњења.