У четвртак, 23.11.2023. године у нашој школи је реализован тематски дан "Ја волим и поштујем себе и друге".

У сарадњи са Домом здравља "Др Младен Стојановић", др Анђа Шиник, специјалиста интерне медицине, одржала је предавање "Волим и поштујем здраве навике у исхрани". Предавању су присуствовали ученици петог разреда са својим одељењским старешинама, као и заинтересовани родитељи.

Предавање је било интересантно, деца су постављала питања на која су добијала стручне и детаљне одговоре. Поштовањем здравих навика у исхрани и кроз физичку активност, ценимо себе, а уједно и постајемо свесни значаја здравог живота. Исто тако, развија се разумевање и за ученике који морају да се хране на специфичан начин због свог здравља.