У суботу 25.5.2024. године у Тршићу одржано је Републичко такмичење из српског језика и књижевности. Нашу школу је представљала ученица седмог разреда Ружица Гајић са својом наставницом Љиљаном Милошев.

Честитамо на постигнућу!

Joomla Plugins

 PPS3

Plakat2

Po

 DualnoUpis

Cuvamte

 Baner4

Sl

Учимо заједно

Овде можете погледати распоред звоњења.