РАЗРЕДНА НАСТАВА

1. Драгана Ђурица I-1

2. Драгана Карановић I-2

3. Дара Дракулић I-3

4. Душанка Каран I-4

5. Биљана Шијаков I-5

6. Татјана Панић, учитељица II-1

7. Биљана Бороцки, учитељица II-2

8. Рада Кнежевић, учитељица II-3

9. Марјана Глувић, учитељица II-4

10. Мирјана Алиђукић, учитељица II-5

11. Светлана Лачански,учитељица III-1

12. Оливера Малетин, учитељица III-2

13. Горана Радојевић, учитељица III-3

14. Стојанка Баљ, учитељица III-4

15. Душица Ћопић, учитељица III-5

16. Гордана Басарић, учитељица IV-1

17. Драгана Милановић, учитељица IV-2

18. Милица Петрић, учитељица IV-3  

19.  Радмила Јашић, учитељица IV-4

20. Снежана Војводић, учитељица IV-5

 

ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК

1. Светлана Стојић

 

ИЗДВОЈЕНА ОДЕЉЕЊА

НЕШТИН

1. Тања Маринковић, учитељица II-6 ,IV-6

2. Дивна Танкосић, учитељица I-6, III-6

ВИЗИЋ

1 Љиљана Миклушев, учитељица II-7, IV-7

 

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

1. Љиљана Милошев, наставница српског језика

2. Слободанка Јовичић, наставница српског језика

3. Снежана Крејић, наставница српског језика

4. Николина Ерцег, наставница српског језика

5. Тања Дробац, наставница српског језика

6. Љиљана Пиварски Кнежевић, наставница српског језика

7. Мариола Давидовић, наставница српског језика

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

1. Дубравка Ковачевић, наставница енглеског језика

2. Слађана Мандић, наставница енглеског језика

3. Јелена Росић Немет, наставница енглеског језика

4. Тања Осмајлић, наставница енглеског језика

5. Јелена Кузмановић, наставница енглеског језика

6. Слађана Барјактаревић, наставница енглеског језика

7. Биљана Златар, наставница енглеског језика

8. Душка Којић, наставница немачког језика

9. Јелена Ненадов, наставница немачког језика

10. Слађана Баљ, наставница немачког језика

11. Дуња Лазић, наставница немачког језика

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ МУЗИЧКЕ КУЛТУРЕ

1. Горјана Стојић, наставница музичке културе

2. Ђурђина Ристић, наставница музичке културе

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ЛИКОВНЕ КУЛТУРЕ

1. Златко Тешан, наставник ликовне културе

2. Сања Велимир, наставница ликовне културе

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ  ИСТОРИЈЕ 

1. Предраг Вајагић, наставник историје

2. Кајка Павловић, наставница историје

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ГЕОГРАФИЈЕ

1. Милош Петровић, наставник географије

2. Светлана Векић, наставница географије

3. Душанка Пријић Солар, наставница географије

4. Павле Блатњицки, наставник географије

5. Милица Кузман, наставница географије

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ МАТЕМАТИКЕ

1. Владан Којић, наставник математике

2. Невенко Керкез, наставник математике

3. Сека Вујасиновић, наставница математике

4. Сава Шијаков, наставник математике

5. Снежана Рамић, наставница математике

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ  БИOЛОГИЈЕ

1. Нинослава Пилиповић Валтер, наставница биологије

2. Бранка Бајић, наставница биологије

3. Лидија Дамјановић, наставница биологије

4. Марија Медаревић, наставница биологије

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ФИЗИКЕ, ХЕМИЈЕ И ТЕХНИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

1. Боја Кнежевић, наставница физике

2. Жарко Медић, наставник физике

3. Невенко Керкез, наставник физике и математике

4. Злата Ћулибрк, наставница хемије

5. Радмила Карановић, наставница хемије

6. Тања Бубања, наставница хемије

7. Мирјана Којић, наставница техничког образовања

8. Верица Петровић, наставница техничког образовања

9. Зоран Шиник, наставник техничког образовања

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА

1. Аранђел Новаковић, наставник физичког васпитања

2. Александар Пушкар, наставник физичког васпитања

3. Милан Бељански, наставник физичког васпитања

4. Здравко Шкаво, наставник физичког васпитања

 

 ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТИ

1. Слађана Абаџић, наставница верске наставе

2. Марија Мучибабић, наставница верске наставе

3. Аница Петровић, наставница католичке вјеронауке

4. Тијана Аугустинов, наставница информатике и рачунарства

5. Наталија Прерадов, наставница информатике и рачунарства

5. Марија Шулц, наставница словачког језика

6. Јована Марјанац, наставница географије-чувари природе

7. Марија Медаревић, наставница биологије-домаћинство

8. Ђурђина Ристић, наставница музичке културе-хор и оркестар

 

Учимо заједно


Овде можете преузети задатке за вежбање из математике, хемије и других предмета
eucenjem

 bezbednost

E1

danpodan

logodabar

 

Letopis

Овде можете погледати распоред звоњења.