И ове школске године, у нашој школи је прослављена слава свети Сава.

Иако смо ове године школску славу обележили два дана раније, на сам дан посвећен овом светитељу ученици су са својим вероучитељима отишли у цркву на Литургију и заједничком молитвом се захвалили светом Сави на свему што је учинио за српски народ. Обред резања славског колача уз присуство кумова, директорке и помоћника директора, обавио је отац Стевица Илић. Овогодишњи школски кумови су породица Марцикић.

Након резања славског колача, ученици наше школе извели су представу коју су спремали са својим вероучитељима Маријом Лаћарак Мучибабић и Слађаном Абаџић и наставницом музичке културе Горјаном Стојић. Постоји доста легенди и народних предања о светом Сави. Они се могу лако драматизовати и затим спојити у једну представу. Једну такву шаљиву драматизацију састављену од три приповетке,извели су наши ученици у представи "Свети Сава у народном предању"

У Нештину и Визићу су се такође одржале приредбе.