Школска слава се и ове године прославила свечано. Приредбу поводом овог празника

су припремале: наставнице веронауке, Слађана Абаџић и Марија Мучибабић, наставница музичке културе, Горјана Стојић и наставник ликовне културе, Златко Тешан. На овој свечаности су биле подељене и награде ученицима који су их освојили на ликовном и литерарном конкурсу, који је био расписан у нашој школи. Светосавски кумови су били породица Бршадинац, Марија и Петар чија деца су ученици наше школе, Алекса (уч. 5-1) и Теодора (уч. 1-1), а најмлађа Исидора тек треба да постане наш ђак. Дочек гостију је организовао  Актив 4. разреда,па су ученици у народној ношњи дочекивали госте с традиционалном понудом -погачом и сољу. На прослави су били многи гости, породице бивших светосавских кумова, званичници локалне средине, пензионери, родитељи и запослени.

Нештин