1.Захваљујемо се родитељу, Мирков Александру, који је посетио нашу школу како би нам пружио подршку због немилих догађаја од протекле недеље. Александар је у више наврата помогао ученицима и школи и својим поступцима показао хуманост, емпатију и разумевање актуелних ситуација у образовању.

2. Захваљујемо се родитељу, Мирков Александру, оцу наших ученица, који је самоиницијативно покренуо питање орезивања грана и крошњи у дворишту наше школе. Александар се несебично ангажовао и финасирао акцију којом је додатно повећана безбедност ученика наше школе.

3. Захваљујемо се компанији "Cаrlsberg Srbija" на разумевању потреба наше школе и на донацији пет кућишта за рачунаре. Рачунари ће се користити за потребе извођења наставе у дигиталном кабинету наше школе