Овде ћете моћи да погледате све важне информације које се тичу уписа у средње школе 2018/2019. године.

Објављена је расподела ученика по средњим школама у II уписном кругу

На следећем линку можете погледати на који профил и у коју школу сте распоређени:

У четвртак, 12.7.2018. распоређени ученици у II уписном кругу се јављају средњим школама у које су распоређени од 8 до 15 часова са документима потребним за упис  (сведочанство за VI, VII и VIII разред, сведочанство о завршеној основној школи, уверење о положеном завршном испиту, извод из матичне књиге рођених и пријава за упис у средњу школу, као и лекарско уверење за оне профиле за које је потребно).

Овде можете преузети Конкурс за III уписни круг.

У трећем уписном кругу ученици се уписују тако што се јављају средњој школи у којој је преостало слободних места након другог уписног круга, са истим документима и у истом периоду као и ученици из другог уписног круга.

Опширније...

2.7.2017.

Објављени су резултати распоређивања ученика које можете погледати овде.

17. 06. 2017.

Прелиминарна листа са бројем освојених бодова на завршном испиту постављена је на школу и може се погледати данас од 12 часова.

Жалбе су у понедељак од 8 до 16 часова.

Завршни испит се састоји од полагања три теста:

• Тест српског/матерњег језик - одржаће се 14. јуна са почетком у 9 часова.
  • Тест из математике - одржаће се 15. јуна са почетком у 9 часова.
  • Комбиновани тест - одржаће се 16. јуна са почетком у 9 часова.

Поткатегорије